کد خبر: ۳۴۷۹۵
 

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده با گلایه از عدم پایبندی شهرداری به تعهدات خود گفت: متاسفاته شهرداری لنده به هیچ کدام از تعهدات خود در قبال ساماندهی و خرید خودروی حمل لاشه برای کشتار گاه عمل نکرده است .

به گزارش حکیم مهر به نقل از خبرلنده، «دکتر حسین محمدی» رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده در  جلسه شورای سلامت این شهرستان با اشاره به اهمیت سلامت شهروندان در جامعه گفت: سلامت فرآوده های گوشتی و لبنی در سطح جامعه از مهمترین سیاست های کاری سازمان دامپزشکی است.

وی افزود: با وجود تذکرات قبلی و چندین مورد مصوبه شورای سلامت در خصوص تعیین وضعیت بهداشتی تنها کشتارگاه شهرستان لنده متاسفانه هیچ کدام از مصوبات جلسه شورای سلامت در قبال کشتارگاه شهرداری اجرایی نشده است.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده تصریح کرد: حمل گوشت می بایست براساس دستورالعمل های بهداشتی صورت گیرد نه اینکه به وسیله خودروهای غیر بهداشتی صورت گیرد.

وی تاکیدکرد: اگر شهردای قدرت و توان خرید یک خودرو حمل گوشت را ندارد باید تصمیماتی اساسی از سوی شورای سلامت در این رابطه اتخاذ گردد.

دکتر محمدی اظهارکرد: میزان مطالبات مردمی از شهرداری چندین برابر شده است که امیدواریم شهرداری و شورای شهرلنده در این رابطه پاسخگوی مردم باشند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده خطاب به شهردای و شورای شهر لنده در خصوص تعیین تکلیف وضعیت کشتارگاه هشدار داد و گفت: در صورت عدم رفع مشکلات ساختمان و خرید خودروی حمل گوشت از سوی شهرداری، در آینده نزدیک تنها کشتارگاه شهرستان تعطیل خواهد شد.

وی در خصوص عرضه شیر خام در سطح شهر گفت: عرضه هرگونه فرآوده های لبنی غیرمجاز و فاقدپروانه بهداشتی و دامپزشکی در سطح شهر ممنوع است.
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
ادامه